Your basket is currently empty!
Bezoek ons op de METS STAND 01.007
De Scout KS-43 is een volgeschuimde, UV-bestendige en 100% waterdichte VHF antenne van 2.40 meter.
Speciaal ontwikkeld voor lange afstands communicatie.
Wordt geleverd inclusief 6 meter RG-8X coax kabel.
Frequentie: 156-162MHz
Gain : 6 dB
Impedantie: 50ohm
Maximale power input: 50W
V.S.W.R. : <1.5:1
| Model type | Stijf |
|---|---|
| Max input | 50W |
| Toepassing | VHF |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Frequentie | 156-162 MHz |
| Versterking | 3 dB |
| Impedantie | 50 Ohm |
| Materiaal | Polyester |
| Bevestiging | 1" x 14 |
| Maat | 2,4 m |