Your basket is currently empty!
Bezoek ons op de METS STAND 01.007
De nieuwe KS-21 antenne is een perfecte antenne voor kleinere motorboten en RIB’s. Met slechts 90cm en toch de performance van een 150 cm antenne. UV bestendig en 100% waterproof.
Marifoon motorboot antenne 0.90 m.
Kleur: wit
Incl. 5 m RG58 kabel, excl. houder.
Frequentie: 156-162MHz
Max power input : 50W
Gain/Versterking 3 dB
V.S.W.R < 1,5:1
Impedantie : 50 ohm
| Model type | Stijf |
|---|---|
| Max input | 50W |
| Toepassing | VHF |
| Kleur | Wit |
| Frequentie | 156-162 MHz |
| Versterking | 3 dB |
| Impedantie | 50 Ohm |
| Materiaal | Polyester |
| Bevestiging | 1" x 14 |
| Maat | 0,9 m |