Your basket is currently empty!
Bezoek ons op de METS STAND 01.007
KS-42 Marifoon motorboot antenne 2,40 m. wit incl 5 m RG58 kabel, excl.
Verpakkingseenheid: Stuk
Kortingscode: 07
Artikelcode leverancier:
EAN-code:
KS-42 Marifoon motorboot antenne 2,40 m. wit incl 5 m RG58 kabel, excl. houder. Frequentie: 156-162MHz
Max power input : 50W
Gain/Versterking 3 dB
V.S.W.R < 1,5:1
Impedantie : 50 ohm
| Model type | Stijf |
|---|---|
| Max input | 50W |
| Toepassing | VHF |
| Kleur | Blauw, Wit, Zwart |
| Frequentie | 156-162 MHz |
| Versterking | 3 dB |
| Impedantie | 50 Ohm |
| Materiaal | Polyester |
| Bevestiging | 1" x 14 |
| Maat | 2,4 m |
| Cookie | Looptijd | Omschrijving |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |


