Your basket is currently empty!
Bezoek ons op de METS STAND 01.007
KS-50 Marifoon motorboot antenne wit, 1.5 M met Scout Fast Fit systeem, N female connector ( 109056 ) Frequentie: 156-162MHz
Max power input : 50W
Gain/Versterking 3 dB
V.S.W.R < 1,5:1
Impedantie : 50 ohm
| Toepassing | VHF |
|---|---|
| Frequentie | 156-162 MHz |
| Versterking | 3 dB |
| Impedantie | 50 Ohm |
| Max input | 50W |
| Model type | Stijf |
| Maat | 1,5 m |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polyester |